Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe

9. ročník konference Mladých demografů, která je určena především pro studenty a absolventy demografie, vítáni jsou ale i "nedemografové".

Konference Mladých demografů již tradičně nabízí výjimečnou možnost prezentování vlastních studií, příležitost k získání prvních konferenčních zkušeností v přátelském prostředí a především otevírá prostor k diskuzi o aktuálních demografických otázkách s kolegy z různých koutů Evropy a v posledních letech dokonce i z různých koutů světa.

Hlavní rubrika: Ostatní akce
Rubriky: Ostatní akce
Datum: 15. února 2018 — 16. února 2018
Místo: Albertov 6, Praha 2
Organizátor: Mladí demografové, KDGD PřF UK
Web: www.demografove.estranky.cz/en

Akce uskuteční 15. a 16. února 2018 v prostorách PřF UK.

Pracovním jazykem konference je angličtina.

Podrobný program lze nalézt zde: Program konference

Pokud se rozhodnete konference zúčastnit (jako pasivní účastník), prosím, zaregistrujte se do 12. února 2018 prostřednictvím online formuláře.


Již tradičními partnery konference je Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, Český statistický úřad, Sociologický ústav AV ČR a SAS Institute of the Czech Republic. Stejně tak se můžete těšit na tradiční drobné dárky pro všechny aktivní účastníky a na ceny za nejlepší příspěvek s využitím programu SAS a se sociologickou tématikou.Více informací o plánované konferenci (i uplynulých ročnících) můžete nalézt na stránkách Mladých demografů nebo našem facebooku.


Více informací o konferenci naleznete online (http://www.demografove.estranky.cz/en).