12. konference Mladých demografů

Konference proběhne ve virtuálním prostředí Gather Town ve dnech 23. až 25. června 2021. Stále zbývá několik volných míst pro „pasivní účast“.

Hlavní rubrika: Ostatní akce
Rubriky: Ostatní akce
Datum: 23. června 2021 — 25. června 2021
Místo: online
Organizátor: Mladí demografové
Web: youngdemographers.github.io/conference

Jak už možná víte, v zimě jsme odložili naši tradiční konferenci Mladých demografů na léto. Pandemie však ještě úplně nezmizela. Proto jsme se rozhodli uspořádat virtuální poster konferenci rozdělenou na 3 sezení během tří dnů. Každý poster bude doprovázen 3minutovou ústní prezentací.

V rámci konference proběhne i diskuzní společenský (pod)večer s našimi hosty, kterými jsou: Dr. Mariona Lozano Riera, Dr. José Manuel Aburto a Dr. Ilya Kashnitsky. Namísto výzkumu, budou tentokrát sdílet své zkušenosti z akademické cesty v „přednášce“ s názvem "How I’ve got here...”. Budou mluvit o tom, jak během studia přežili a čemu vděčí za svůj úspěch :)

Jsme schopni poskytnout omezený počet míst pro pasivní účast na posterové konferenci i společenské akci. Zveme zejména doktorandy a mladé vědce. Z organizačních důvodů se zaregistrujte, pouze pokud jste si jisti, že se akce zúčastníte, a dejte nám vědět, pokud si to rozmyslíte.

Program najdete zde. Zaregistrovat se můžete vyplněním formuláře zde. Více informací o konferenci naleznete na našich webových stránkách

Celá konference proběhne v angličtině.

Mladí demografové