Ohlédnutí za konferencí 2017

CDS2017_30Dle ohlasů účastníků, stejně jako zpětného ohlédnutí organizátorů, lze zhodnotit XLVII. konferenci České demografické společnosti, která se uskutečnila 18. a 19. května v Jindřichově Hradci, kladně.

Hlavní rubrika: Aktuality
Rubriky: Aktuality
Datum zveřejnění: 20. června 2017

Příspěvky, které byly na konferenci prezentovány, jasně poukázaly na skutečnost, že aplikovaná demografie, která byla nosným tématem konference, je velmi aktuální a důležitou oblastí současného demografického výzkumu.

Celkem zaznělo 18 ústních prezentací a byly prezentovány čtyři postery - všechny příspěvky si lze stáhnout zde. Prohlédnout si lze také několik momentek v rámci naší fotogalerie. Pro nízký zájem přednášejících nakonec nebude v letošním roce vydán sborník konferenčních příspěvků. 

Organizátoři konference děkují všem, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu konference. Kromě všem účastníkům konference děkujeme také Fakultě managementu VŠE v Praze, která nám umožnila strávit již podruhé příjemné dva dny v jejích prostorách v Jindřichově Hradci. 

Již nyní plánujeme další konferenci pro rok 2018, o které vás budeme brzy informovat. Přesto budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své zážitky z letošní konference, stejně jako náměty a podněty pro konferenci v dalším roce.

Děkujeme a těšíme se na další, již 48. konferenci naší Společnosti.